Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

HAKSIZLIK !!!!

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri:

Kullanıcı adı : EnesBey- 14

Nick : [TR]Ege' - T A Y Y A R - Tofu
[*]Mephisto

Resim : https://i.hizliresim.com/8zgLE7.png
https://i.hizliresim.com/X6v3Dk.png
https://i.hizliresim.com/4zgVZG.png

Açıklama : Bu arkadaşlar ile en baştan beri düşmanız gördükleri yerde çarparlar bilerek falan fakat mpr almak istemedim yine tartıştık serverde birisi hepsi küfür etti resimleri mevcuttur sonra tofu denilen arkadaş gitti burak admini çağırdı ve burak admin dinlemeden hiçbirşey demeden 9 gün [ ana bacı küfür ] açıklamasıyla banladı. Ben küfür etmedim demiyorum elbette ki ettim onlara karşılıksız kalmadım fakat onlar oyun oynarken ben şu an 9 günlük ban yedim. adminin haksızlık yaptıgını düşünüyorum dinlemeden direk 9 gün banladı. Ve bana küfür edenlerin de benimle aynı cezayı almalarını istiyorum. İstemesemde bu yapılmak zorundadır diye düşünüyorum  herşeyin bir kuralı var ne de olsa kolay gelsin (:

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı : sefik

Nick : Şefik
Cevapla
#2
Konuyu gereken yere taşıyın.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
Son Düzenleme: 13-06-2018, Saat: 14:53, Düzenleyen: kdrylmztt.
Cevapla
#3
benim ailevi kufur degil ayrıca ss leri tam atarsa sevinirim çocugun neler dedigi ortaya çıkar 999 ban yemesi gerek kişi Smile
Cevapla
#4
Burda ben ana bacı karıstırmadım kadircim adam kaç kere kufur etti bize yaşı 15 ama buyuklerıne saygılı olması lazım.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task