You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
HAKSIZLIK !!!!
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri:

Kullanıcı adı : EnesBey- 14

Nick : [TR]Ege' - T A Y Y A R - Tofu
[*]Mephisto

Resim : https://i.hizliresim.com/8zgLE7.png
https://i.hizliresim.com/X6v3Dk.png
https://i.hizliresim.com/4zgVZG.png

Açıklama : Bu arkadaşlar ile en baştan beri düşmanız gördükleri yerde çarparlar bilerek falan fakat mpr almak istemedim yine tartıştık serverde birisi hepsi küfür etti resimleri mevcuttur sonra tofu denilen arkadaş gitti burak admini çağırdı ve burak admin dinlemeden hiçbirşey demeden 9 gün [ ana bacı küfür ] açıklamasıyla banladı. Ben küfür etmedim demiyorum elbette ki ettim onlara karşılıksız kalmadım fakat onlar oyun oynarken ben şu an 9 günlük ban yedim. adminin haksızlık yaptıgını düşünüyorum dinlemeden direk 9 gün banladı. Ve bana küfür edenlerin de benimle aynı cezayı almalarını istiyorum. İstemesemde bu yapılmak zorundadır diye düşünüyorum  herşeyin bir kuralı var ne de olsa kolay gelsin (:

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı : sefik

Nick : Şefik
Özel Üye
RE: HAKSIZLIK !!!!
benim ailevi kufur degil ayrıca ss leri tam atarsa sevinirim çocugun neler dedigi ortaya çıkar 999 ban yemesi gerek kişi Smile
Özel Üye
RE: HAKSIZLIK !!!!
Burda ben ana bacı karıstırmadım kadircim adam kaç kere kufur etti bize yaşı 15 ama buyuklerıne saygılı olması lazım.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.