You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hasar ve kaza ücreti ödememek

Hasar ve kaza ücreti ödememek

Cezalı Üye
RE: Hasar ve kaza ücreti ödememek
1. ben kovalama yapıyordum sen sol şeridi tıkayıp yol vermedin
2. ben artık yol ver spamından sonra yolu verdin fakat viraj alamayıp vurdum
3. ben polis olduğum için bana yol vermen lazımdı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Mpr'de sana zamanında yol verdiğim belli olmaktadır. Sen virajı kötü aldın ve bana çarptın, erken veya geç yol vermem bir şey değiştirmez yine aynı yerde bana çarpacaktın fakat ben yine de zamanında yol verdim.
Son Düzenleme: 12-04-2020, Saat: 21:50, Düzenleyen: Artefack123.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
1-Artefack yolu tıkamıyor sen virajın ortasında o ise virajın çıkışında iken hemen sağa çekiliyor.
2-Dediğin doğru yol vermesi gerekiyor zaten vermiş arkadaşın bir hatası yok
3- 2. maddende de kendin söylediğin gibi aracını kendin kaydırmışsın adamın ne suçu var ?

Genel olarak tekrar söyleyeyim adamın suçu yok ki zamanında yol vermiş problem yol verme - vermemeden çıkmıyor sen aracını süremediğin çarptığın için çıkıyor dolayısıyla yol vermen gerekli diye suçlayamazsın.Gerekli işlem yapılacaktır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.