You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hastakurt159 iadeyi itiraz

Yeni Üye
Şikayet edilen kişi                                                                         Şikayet Eden
K.adı:Hastakurt159                                                                        k.adı:ejderha7777
Nick:[Hei]Aschten.                                                                     Nick: ßy.CrawL

http://www.lfsturkey.net/forum/konu-hast...9-ram.html
konusunda kesilen ceza iadesi ve uyarı olarak yaptığı hata dan dolayı cezalandıran user kestiği ceza yı iade etmekte itiraz ederek haksız kazanç elde etmiş oluyor cezaların bu denli esnek olması caydırıcı olmadığını düşünoyrum ve tartışma konusu olmaması için oyun içerisindeki konuyu foruma taşıyarak bi admin eşliğinde sonuçlandırılmasını istiyorum verilen karara saygı göstermeyen kişiye ben laf anlatıp tartışma konusu edemem gereğinin yapılmasını arz ederim...

Ekran görüntüsü:
[Resim: A19ymB.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
RE: Hastakurt159 iadeyi itiraz
Konu ile ilgili son gelişme nedir? Hastakurt159 Açıklama bekliyorum ona göre işlem uygulanacaktır!
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ben Dün Arkadaşa Öğle Saatlerinde parasını iade Ettim (2350TL Hatırladığıma göre) bunu farketmediyse benim suçum değil.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
world.lfsturkey.net/profil.php den gönderilme işlemine profillerinizden bakabilirsiniz. Eğerki gönderilmemişse bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirsin.

#Konu kilit
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.