You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hatalı Banlanma-Yasaklanma

Hatalı Banlanma-Yasaklanma

Yeni Üye
Hatalı Banlanma-Yasaklanma
Öncelikle merhabalar, sunucuda chat kirliliğinden dolayı ban yedim fakat size şöyle bir açıklama yapmak istiyorum;
Adam bana bir soru sordu, okulda nasıl davranıyorsun diye bende konuyu anlatırken, bir tane admin beni banladı. Malesefki ekran görüntüsü alamadım çünkü direk banlandım. 
Sonra yeni bir hesap ile sunucuya girdim. Yeni hesap dediğim ise Emirhan Palalıya onaylatmadım tek kaydoldum, Yani araç seçip süremiyordum. Admine tekrardan sordum. Beni neden banladın diye? Sonra bana dedi ki chat kirliliği. Dedim adam bana soru sordu bende soruyu yanıtladım. Sonra o hesabımıda banladı. Kullanıcı adım AsrinCekmen , hesabımın banının açılmasını istiyorum.
Cruise Yetkilisi
RE: Hatalı Banlanma-Yasaklanma
Sürekli olarak oyuncuları rahatsız ettigin için ve sürekli olarak hiçbir anlamı olmayan şeyleri yazıp diger oyuncuların muhabbetini baltaladıgın için banladım seni ban süren 5 gün azaltılmıştır. 14.01.2020 de açılacaktır.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.