You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hatalı Banlanma-Yasaklanma

Hatalı Banlanma-Yasaklanma

Yeni Üye
Hatalı Banlanma-Yasaklanma
Kullanıcı Adı: AytacCekmen
Nick:ItsDriven

Olayın Zaman ve Tarihi:9/Ocak/2019
Mpr / Ekran Görüntüsü:https://s2.dosya.tc/server12/4y7h1g/aytac.mpr.html

Mpr Zamanları:1.57.10
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:Yolun biraz sağ tarafında dörtlülerim yanık bir şekilde duruyorum, aracın halini göreceksiniz zaten, gidebildiğim kadar gittim, daha sonra sürenin bitmesini ve pit atmayı bekliyorum, birkaç saniye sonra arkadan son hız bilerek üstüme üstüme gelen kişi bana çarpıyor, koskoca yolda bilerek gelip bana vuruyor, bundan dolayı kendisi 5 gün, bilerek çarpışmadan... Ben ise 3 gün kazaya sebebiyetten yiyorum fakat hem şikayeti açan hem de şikayet edilen kişiler yasaklandığı için bir istisna gösterip iyi niyetinizi kullanarak bir seferliğe mahsus olarak yasaklarımızı açabilir misiniz? Kasten ve bilinerek yapılan bir şey yok sonuçta yol ortasında dörtlüler yanık bir şekilde bekliyorum, realistik düşünürsek o şekilde ki bir araç dörtlüleri yakıp gidebildiği yere kadar gitmiş zaten, elimden geleni yaptım yasaklayan adminden bir ricada bulunup yasağı kaldırmasını talep ediyorum, gerçekten bilerek ve kasten yapılmış hiçbir şey yok, şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
Son Düzenleme: 10-01-2020, Saat: 16:34, Düzenleyen: AytacCekmen.
06 Başkent
RE: Hatalı Banlanma-Yasaklanma
Ben de son anda frene basıyorum ama duramıyorum. Senin uzaklaştırman kalkarsa benimkinin de kalkması lazim o zaman. Biz niye oyle bisey oldugunde sureyi beklemeyip direk pit atiyoruz. Sonra gelip vurunca da sen mâsum biz suçlu
[Resim: giphy.gif]
Yeni Üye
RE: Hatalı Banlanma-Yasaklanma
Arkadaşım buraya sorun yaratmaya geldiysen yanlış yapmışsın, yazdıklarımı iyi okumamışsın sanırım tam olarak şunu yazdım,

hem şikayeti açan hem de şikayet edilen kişiler yasaklandığı için bir istisna gösterip iyi niyetinizi kullanarak bir seferliğe mahsus olarak yasaklarımızı açabilir misiniz? Kasten ve bilinerek yapılan bir şey yok...

Burada ikimizi de belirttim zaten, admin kararı beklemekten başka bir çaremiz yok.

Son anda frene basman konusunda da katılamıyorum çünkü yol uzun ve dümdüz, haritadan ve ön camdan ileride durduğum anlaşılıyor, her neyse kasten yapılmış bir şey yok admin kararı bekleyeyim.
Cruise Yetkilisi
RE: Hatalı Banlanma-Yasaklanma
Aytaç merhaba. Emrenin verdiği mprye göre ; AŞAĞIDA VERDİĞİM SÜRELER ŞİKAYET KONUSUNDAKİ MPRDEN ALINMIŞTIR.
1- 1:53:59'da yola çapraz duruyorsun.
2-1:57:15'de kaza gerçekleşiyor.(ARADA 3 DAKİKA 15 SANİYE VAR)
3-1:45:15'de pitten FXO aracın ile piste iniş yapmışsın ve yukarıda aracımın hali ortada pite girmek için beleş yazmasını bekliyordum demişsin.
4-PİTTEN İNDİĞİN VE DURDUĞUN SÜRE ARASINDA 8 DAKİKA 44 SANİYE VAR - PİTTEN İNDİĞİN VE KAZANIN GERÇEKLEŞTİĞİ SÜRE ARASINDA 12 DAKİKA VAR TAM 12 DAKİKA.
------------------------------------------------
1-Zaten beleş yazıyormuş durmana gerek yoktu.
2-Yolda çapraz duruyorsun yolun sağında değilsin mprden takip ettim daha sağa gidebilirdin.
https://i.hizliresim.com/7B0DZm.jpg
3-Hemen üstteki fotoğrafta görülen yolun sağındaki beyaz şeridi geçsen seni haklı görür sadece arkadaşı uzaklaştırırdım.
Genel olarak banın açılmayacak olup sürekliliği 13.01.2020 Tarihi 13.02ye kadar devam etmektedir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.