You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özel Üye
RE: hatalı polis
selam burak, pitten sağa doğru çıkarken seni gördüm ve lastik sara sara gidiyordun kendim mpr alıp izledim seninle konuştuktan sonra ve haklı olduğumu düşünüyorum oraya lastik sarmaktanda ceza kessem aynı olacaktı çünkü drifttede lastiklere iletilen fazla güçten dolayı araç drift atar, ve tabiki ısıdan. senin lastiklerin ısıdan ve aracının gücünden attığını düşündüm ve bunu yapıp yapmamak senin elinde olan birşey.sana her kovalama attığımda ya GM Fluence yada orda köprünün altında afk kalan ZORBA adlı arkadaşa kovalama attı ki benim hatam ise pitten fxo ile değilde vs60 ile çıkmam oldu. sana yetişemedim ama suçunu gördüm. ışıklarda yakalayıncada cezanı kestim çünkü görevimi yerine getirdim.kolay gelsin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
hatalı polis
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.