You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Haydar Y. Crash + Kazaya Sebebiyet

Haydar Y. Crash + Kazaya Sebebiyet

Yeni Üye
Haydar Y. Crash + Kazaya Sebebiyet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: HAYDARRECEPCAN
Nick: Haydar Y
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s2.dosya.tc/server9/7cxfam/Hayda...h.rar.html
Resim: https://i.hizliresim.com/lQrWXk.jpg
Açıklama(Detaylı): İlk Olarak Mpr de 2:15:00 dakikasında arkadan 250 küsür km ile gelerek bize çarpıyor ve kazaya sebebiyet veriyor , 160 km sınırı olduğuna dair arkadaşı uyarmamıza rağmen ''Sıkıyorsa Bir Daha Yap'' gibisinden bizi tehdit ediyor ve 2:17:25 Dakikasında Crash Açarak Arkadan Kasıtlı Olarak Çarpıyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Hastakurt159
Nick: [Hei]Aschten.
Son Düzenleme: 04-07-2019, Saat: 15:12, Düzenleyen: hastakurt159.
RE: Haydar Y. Crash + Kazaya Sebebiyet
maddem ben sana vuruyorum arkandakı adam sola atlıyor bende 250km hız ıle nasıl durmamı beklıyorsunzu yolu ortalamıs gıdıyorsunuz bende aranızdan gecerım hesabı ıle ortanıza dalıyorum ve vuruyorum ondan sonra gel ustume cık lafları kendın bana soyluyorsun bende bırdaha kıne sola gec gaz keskeden sana vururm dıyorum sana Crash Acıp vursam zaten ben neden hasar goreyım barıyerın ıcınden neden gecmeyım burasını ıyı oku lutfen ozman bırdahakıne oyle tepkı ver sımdı sıkayet edın kısılerede bu nu soyluyorum oda burayı ıyı okusun sana carptıgım yerde bı baksın bırde ben hasar alıyorum
Son Düzenleme: 05-07-2019, Saat: 20:16, Düzenleyen: baskanhaydar8@gmail.com.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.