You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

hc516v aracımı silmeme rağmen hala kullanabiliyorum

V I P
Kullanıcı Adı: enesbaba42

Nick: KmC V I P -
Mpr(mpr den hc516v sürdüğüm görülebilir):https://www.dosya.tc/server28/7eoriz/hc516v.rar.html
Resim:resimag.com/p1/26704f70a59.jpeg
Açıklama(Detaylı):bugün sabah oyuna girdiğimde regaip ile sohbet ediyordum hc ile alakalı ve şöyle bir şey dedi hc yi silersen hasar ve 5k ceza alıyor diye denemek istedim gerçektende öyle 17k hasar ve 5k ceza aldı ama beni izleyiciye atmadı bende pite girmedim tam 188km hc ile sürdüm şasesini kontrol ettigimde böyle bir şase mevcut degildir diyordu fakat !hiz yazınca hc516v sürdüğüm gözüküyordu oyuna mert arkadaşım geldiğinde böyle bir şey olduğunu anlattığımda ise başka birinin hc516v aracını sürdüğümü söyledi bende böyle bir konu açma gereğinde bulundum.
Tarih & Zaman: 25.05.2020-07:00    25.05.2020-09:11 arasında oldu
[Resim: eb181755542.jpeg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
RE: hc516v aracımı silmeme rağmen hala kullanabiliyorum
Fixlendi.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.