Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Hesabımdaki Param Ve Aracım Silinmiş.

Konu

#1
Dün bütün gün boyunca zar zor ovalde 900km dönerek aldığım Fz5'im şuanda servere girdiğimde silinmişti. Fakat Fz5 ten sonra aldığım HCVT21 Hayla Duruyordu. Ve Bankadaki Yaklaşık 5İla10K Arasındaki param da silinmişti.

Fotoğraflar. 
[Resim: 6A4Ss6.jpg]

[Resim: w2fIR5.jpg]

Lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Tamam para azdı fakat arac çok değerliydi ve 0km idi. Hiçbir hasarı yoktu. Maalesef Şasesini Unuttum Sad( Şimdiden Teşekkürler İnşallah aracım geri gelir belkide param Sad(
#2
Bilmiyorum Konuyu Hortlatmak Yasak mı ? Ama Henüz Bir Sonuç Var mı ?
#4
Sunucumuzda bugdan yararlanan oyuncuların yapmış oldukları herşeye el konulmuştur.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task