You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hesabımın içindeki araçlar ve paralar çalındı

Hesabımın içindeki araçlar ve paralar çalındı

Yeni Üye
Hesabımın içindeki araçlar ve paralar çalındı
GTC takımı olarak eski üyelerimiz tarafından dolandırıldık. Tüm hesaplarımızdan paraları ve araçları çalmışlar elimizde ses kaydı ve ekran görüntüleri mevcut zaten sizin sitenizdende gözüküyor. Hesaplarımızı çalan kişilerin en azından hesapları sınırsız ban atılsa bizim için kâfi. Sizden rica ediyoruz bize yardımcı olabileceğinizden eminim.

Kullanıcı adları: 
 Çalan kişiler
 HAYDARRECEPCAN
 mm9productionz2

 Hesapları çalınan kişiler
 Mr.Mert
 Melih55
 ahmetomurcn41
 111mere
 ICdHnmGhMenII
 
GTC Yönentim olarak adaletli davranıcağınızdan adımız kadar eminiz.
Son Düzenleme: 29-01-2019, Saat: 15:10, Düzenleyen: mertcancankay.
Özel Üye
RE: Hesabımın içindeki araçlar ve paralar çalındı
Merhaba arkadaşlar,

Bu konuyla alakalı kaçıncı mesajınız bilmiyorum ama Takım Yöneticinizle bu konu hakkında görüşüldü onun sizi bilgilendirmiş olması lazım.
Burada bas bas bağırıyoruz ne olursa olsun şifrenizi asla paylaşmayın diye. Takımda olsanız kendi aranızda şifrelerinizi paylaşmanız bir diğerinizin bir diğerinin hesabına girmesi yasak.
Şifrelerinizi kendi ellerinizle arkadaşlarınıza teslim ettiğiniz için işlem yapılamaz.

@"EmirhanPALA"

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.