You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İbrahimBozanalp Ters Şerit

İbrahimBozanalp Ters Şerit

Yeni Üye
İbrahimBozanalp Ters Şerit
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Airakos 

Nick: İbrahimBozanalp

Mpr:  http://dosya.co/vfqwec5idtx6/^Tİbrahim_ters.mpr.html

Adam terşeritten gelip bana çarpıyor ve ardından kardeşim nabıyosun diye kendini haklı çıkarmaya çalışıyor 1 etti 2 etti sustum üçüncüde mpr alıp şikayet etme gereğinde bulundum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: okanilaslan

Nick: `Okan
Yeni Üye
RE: İbrahimBozanalp Ters Şerit
Kardeşim İlk Önce Buluniyim Sağdan Gidiyorum Bak Videoda Görürsen Orasıda Benim Yolum Diye Biliyorum Onu Geçtim Bu İlk çarpışmamız Bundan önceki kazadaysa sen önüme geçtin kardeşim yolda durmuşsun kazadan sonra pit atman gerekirken bekliyorsun orda sana çarptım . Yalan Söylemene Gerek yok Kardeşim Napıyosun Derkende bilerek üstüme sürdün gibi duruyor Smile

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.