Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

İnsimde Para Kaybı

Konu

#1
  • (zekeriya can) kullanıcı adlı M-Series'Zekeriya Adlı Oyuncunun 22:10 Civarları Tuningin Önünde (mtlbaba) kullanıcı adlı M-TeCh'Happyx Adlı Kişi Bana 3000 Bin TL Göndermiştir Gönderdikten Sonra Benim Kendi Param Ve Gelen Para Kayboluyor Ve Paralarım Gidiyor Saygılarım
    Küsüratsız Kayıp=10000
    Sevgilerimi Sunarım Paramı Seve Seve Sayarım Atarsanız Paramı Ben Size Minnektar Kalırım 
Son Düzenleme: 26-01-2018, Saat: 22:38, Düzenleyen: zekeriya_cn.
Cevapla
#2
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da