You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İnsimde para silindi.

İnsimde para silindi.

Yeni Üye
İnsimde para silindi.
Kullanıcı Adı:SaD BİR BATUŞ
Nick:thiccxietyv2
Mpr(olmasada olur):
Resim(olmasada olur):

Açıklama(Detaylı):Öncelikle merhabalar önceden bu konuyu açmıştım galiba pala bey bir yeri atlamış ben ddos varken sunucuda idim Discord üzerinden hattağa yardımlar istiyordum UDP paketi yardımı istediğimi çok rahat bir şekilde görebilirsiniz yüzde yüzlük bir ifade verebilirim ki DDOS saldırısı bulunuyor iken sunucudaydım yanlız Pala bey bir yeri atlamış olmalı tekrardan loglara bakmasını arzu ederim ve 35 40k civarındaki paramın verilmesini arzu ederim iyi forumlar.
Peace Of Mind
İnsimde para silindi.
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.