Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

İnsimde para silindi.

Konu

#1
Kullanıcı Adı:SaD BİR BATUŞ
Nick:thiccxietyv2
Mpr(olmasada olur):
Resim(olmasada olur):

Açıklama(Detaylı):Öncelikle merhabalar önceden bu konuyu açmıştım galiba pala bey bir yeri atlamış ben ddos varken sunucuda idim Discord üzerinden hattağa yardımlar istiyordum UDP paketi yardımı istediğimi çok rahat bir şekilde görebilirsiniz yüzde yüzlük bir ifade verebilirim ki DDOS saldırısı bulunuyor iken sunucudaydım yanlız Pala bey bir yeri atlamış olmalı tekrardan loglara bakmasını arzu ederim ve 35 40k civarındaki paramın verilmesini arzu ederim iyi forumlar.
#2
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da