Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Konu

#1
S.a Arkadaşlar Bugun ınternetim Bayabi yavasladi örnegin youtubeye girdigimde vidoeların resimleri geç geliyor ve nası desem facebookda 1 kişi resim paylastıysa onu yavas yavas açıyor ttneti aradım son hızı kullanıyorsunuz dedi lfs de oynuyamıyorum asıdı derece lag kasıyor napmalıyım ?
[Resim: neofin.gif]
Cevapla
#3
Ortak Kullanıyosan Diger Kullanıcıların Atakta Olabilir  Big Grin Veya Flash Java Güncel Degildir Sınırsız Bile Olsa Kota Aşmışsındır Yada Sizin Orda Altyapıda Çalışma Vardır
[Resim: mdu3m.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task