Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

İtiraz Edirem Agam

Konu

#1
Kullanıcı Adı: HastakÜrt159
Nick:[Hei]Aschten.

Olayın Zaman ve Tarihi:65-70 gün arası
Mpr / Ekran Görüntüsü:YOĞK

Mpr Zamanları:BUDA YOĞK
Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler:Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar Ben Aştın. bilirsiniz ki 60 70 gün kadar önce şahsa etmedigim halde  küfür ettigim için ban yemiştim. bu zamana kadar kendi takımımla gezmek haricinde hiçkimsenin yokluğunu çekmedim çekmiyorum Allaha şükür.Kimseyi Özlemedim Elhamdülillah. Neyse konumuza gelelim. Banımın açılmasını rica ediryorum açılırsa iyi olur Saygılar. İyi Forumlar Dilerim.
Son Düzenleme: 23-06-2020, Saat: 13:07, Düzenleyen: hastakurt159.
#2
Lakayıt konuşmandan dolayı banın açılmayacaktır.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da