You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Üye
KASİTLİ BAN
Öncelikle selamün aleyküm admin luchi ovalde otobanda 170 arası şag şeritte gidiyordum önümdeki araç yavaş oldugu icin sinyal vererek Sol sinyal verdim ardından luchi admin çok hızlıydı ben soldan geçerken bana vurup bana kasıtlı kazaya sebebiyettden 15 gün ban attı bunun hangi hakla atıyor beni bulup yorum yapsın Banimin açılmasını İstiyorum.

K.ad : ahmet3152

Nick : #AhmetKahraman 

Yetkilere duyrulur ....
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: KASİTLİ BAN
İtirazınızda herhangi bir mpr ve mpr süresi olmadığı için işlem yapılamaz.
[Resim: P1BYE5.png]

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: KASİTLİ BAN
(28-09-2019, Saat: 14:39)AykutK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İtirazınızda herhangi bir mpr ve mpr süresi olmadığı için işlem yapılamaz.

Direk ban yedigjm için nasıl mpr vs almamı bekliyorsunuz
Kim ban attıysa mpryi ss onun atması gerekir ?? Sorun admine bekliyorum açılmasını
Bunu ilk beğenen sen ol.
S'Works
Her ihtimale karşı kullanıcıların otomatik mpr alma ayarını açmalarını öneriyoruz,ama yine de yetkili arkadaşın ağzından olayı duyalım.
[Resim: NZgYMP.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
(29-09-2019, Saat: 15:16)ahmetkahraman46 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2019, Saat: 14:39)AykutK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İtirazınızda herhangi bir mpr ve mpr süresi olmadığı için işlem yapılamaz.

Direk ban yedigjm için nasıl mpr vs almamı bekliyorsunuz
Kim ban attıysa mpryi ss onun atması gerekir ?? Sorun admine bekliyorum açılmasını

Otomatik mpr ayarlarınız açık olmalı yada o an oyundaki bir arkadaşınızdan mpr istemelisiniz.
Sorun admine bekliyorum açılmasını gibi yazılar yazarsan daha çok beklersin konuyu kilitliyorum.
[Resim: P1BYE5.png]

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.