You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kasıtlı Çarpma [EmreYurtSever]

Kasıtlı Çarpma [EmreYurtSever]

Yeni Üye
Kasıtlı Çarpma [EmreYurtSever]
Evet bu gün mprde gördüğünüz üzere kasıtlı çarparak vurarak kasıtlı olarak  8 ay sonra ilk defa loj almışım onuda vura vura ceza yedirti çarpıp hasar ödemekle kalıp ne bi lojistik parasını atıp  kabadayılık yapıyor 1 değil 2 değil mpr'nin 1:21:10 ' da gördüğünüz gibi arkadaş çok güzel ve ustalık ile çok güzel bir şekilde terse giriyor terse giriyor ve benim geldiğimi görüp geri dönüyor arkadaş peşimden gelip mpr'nin devamında izlerseniz kasıtlı bir şekilde gelip bana vuruyor ben kenara çekmişim arkadaşımı bekliyorum beraber turlamak üzere ama arkadaş görüğünüz üzere gelip vuruyor 2 - 3 kere umarım gereken işlem uygulanır          İYİ FORUMLAR.[b][b]https://s4.dosya.tc/server12/e9mi2p/_5_LOJ__7ENESYurtseven_-__3Enes.mpr.html[/b]
[/b]
Cruise Yetkilisi
RE: Kasıtlı Çarpma [EmreYurtSever]
Kişi başka bir konudan dolayı banlıdır. Bir daha ki sefere forum kurallarına ve örnek konuya göre konu açmayı unutmayınız.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.