You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

KASITLI ÇARPMA + küfür

KASITLI ÇARPMA + küfür

Yeni Üye
KASITLI ÇARPMA + küfür
Kullanıcı Adı: mm9productionz2
Nick: ±Ìbràhìm~ß 
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s4.dosya.tc/server9/yfrukr/mm9pr.....mpr.html
Bu mpr de frene hiç basmamış mpr de mevcuttur.bu mprde ters yön hakaret dikkatsiz sürüş ve küfür var.dakika 36:46:98 de frene bile basmamış bilerek vuruyor 36:46:98 bu dakikadan sonuna kadar izleyin lütfen mümkünse o arkadaşı izleyin ve yazdıklarına bakın rica ediyorum.açıklama kısmındaki mpryi de izleyin lütfen ondada bilerek vuruyor resmen direk.
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Zaten sürüşünde belli kısacası benim şikayet şudur: bana sadece pardon dese ben öder misin de demicem MPRDE MEVCUT arkadaşın söylediği sözler kaç kuruşluk adamsın vs. sonra yediremeyip diğer mprde vuruyor dakikaları yazıyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkürler
He bu arada dipnot olarak söylemek istiyorum : banlatırsan banlat sikimde değil zaten 2 ayda bir giriyorum demişti bununda değerlendirmeye alınmasını arz ederim.Bana kalsa aslında böylelerini oyuna sokmıcaksın ama neyse teşekkürler.
Bu mprde vuruyor dakika 1:14:30 link : https://s4.dosya.tc/server9/40lh8j/mm9pr...a.mpr.html

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: MCDGARAGE
Nick: BOZKURTLU
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: KASITLI ÇARPMA + küfür
1-İlk mprnin süresi yanlış doğrusu 39.50
2-Senden sonra japona da vuruyor bilerek hemen ardından
3-Sen güzelce öder misin demene rağmen iplemiyor dediğim gibi japona vuruyor
4-Ses kes , lan ağlama kaç kuruşluk adamsın , az daha konuşursa çenesine sokarım (43.dakikadan itibaren bakılabilir),çene yapma,umurumda olmaz vs devm ediyor snırım ilerisine bakmadın yeterli benim için.
Sonuç olarak:2 kişiye bilerek çarpmaktan(Bozkurta olmasa da Japona kesinlikle bilerek gidiyor) ve konuşma tarzından hasar ödememesinden sağlam bir cezai işlem uygulanmıştır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.