You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kasıtlı Çarpmak ve Devam Ettirmek

Kasıtlı Çarpmak ve Devam Ettirmek

Yeni Üye
Kasıtlı Çarpmak ve Devam Ettirmek
Kullanıcı Adı: yakup28
Nick: batu
Mpr(%100 Olması gerekli): https://yadi.sk/d/_24B_N8SjLDhMQ
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Ben yolumda normal ilerlerken batu adlı şahıs pingi var ve sağ sol yaparak aravını sürüyor. Ben de onu sollayacaktım fakat arkadaş önüme kırdı, ben de kontrolümü kaybettim çarptım. Düzgünce pingini düzeltmesini söyledim. O da bana emir mi veriyosun falan dedi. Ben de ona sağ sol yapma pingini düzelt gerekni yap dedim düzgünce. O sonra uza faln dedi ben uzatmadım konuyu sustum. Sonra biraz ilerledikten sonra batu yine sağa geçti ben onu kenara çekecek zannettim yanından geçecektim fakat tekrardan benim önüme kırdı ve benim de sabrım taştı ve orada artık hakaretimi ettim. Adminler teşekkür ederim beni uyardılar. Sonrasını izlerseniz anlarsınız zaten. Gereğinin yapılmasını isterim.

Mpr Dakika: 3:15'de başlıyor. Kaza anı ve tartışmalar, ilerisnde de ikinci kaza yaşanıyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: EjderyaHafiz34
Nick: xÖmer Faruk
Cruise Yetkilisi
RE: Kasıtlı Çarpmak ve Devam Ettirmek
1.de sen sol tarafa kaçmıyosun ki adamın üstüne sürüyosun onun kadar sende hatalısın .
Cezai işleme gerek yok pingini adam ne yapsın ? İnternet çekmez , internet hızı düşer bunların önüne kendisi kısmen geçebilir. Sende bidahakine büyütme bu kadar kazadır olur.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.