You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

KASITLI OLARAK ÇARPMA

KASITLI OLARAK ÇARPMA

Yeni Üye
KASITLI OLARAK ÇARPMA
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: semihsavran52
Nick: BY™SEMİH
Kullanıcı Adı: sametaga
Nick: MAFİA™ İsimsiz

Kanıt:https://yadi.sk/d/N0OWv6KrwwBf6Q 
Açıklama(Detaylı): [Öğlen Saatlerinde Gezinti Olarak Gezip Dolaşıyorduk 8 9 Kişi birlikte Lojistik tarzı yapıyorduk Öğlen saati Mafia İsimsiz Yolda Giderken kasıtlı Olarak Düzeni Bozdu Ve Üst Üste Bize Vurarak Ceza lara Sebep Oldu Mprde Mevcut Değil]   Bu olayda servere girdim yolda giderken bu arkadaş ikide bir frenleyerek duruyor kazaya sebeb veriyor Bende duramayarak onun arkasındaki araca dokunduruyordum en son bende sinirlenerek yolda durunca arkadan vurdum o sırada BY Semih Tersten yola çıkmaya çalışıyordu O andan itibaren İkisi Birlik Olup Bana vurmaya Devam Ettiler 

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: arda34c02
Nick: #Arda Çalışkan

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.