Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

KASITLI OLARAK ÇARPMA

Konu

#1
/// M EMRE İSİMLİ ARKADAŞLA PİTTE ÇARPIŞTIK BEN TERSTEN GELİYORDUM EVET DOĞRU AMA ÇARPIŞTIKTAN SONRA BEN "EMRE NABIYON BİLADER" DEDİM YANIT OLARAK O DA BANA "NE VAR MAL" DEDİ SONRASINDA ATIŞTIK BİRAZ DC GEL DEDİM ÇAĞIRDIM TAKSİ GÖREVİ YAPTIĞIM İÇİN GÖREV BİTSİN ÖYLE GİDECEKTİM IŞIKLARDA DURUYORDUM VE BANA "DODO GELMEYECEK MİSİN" DEDİ  BENDE "1 DK GELİYORUM" DEDİM VE IŞIKLARDA (KASITLI) OLARAK ÇARPTI BANA DİSCORD'DA KONUŞURKEN DE KASITLI OLARAK ÇARPTIĞINI SÖYLEDİ ZATEN BENDE ARGO KELİMELER KULLANDIM ONA KARŞI HERKES HERŞEYE ŞAHİT OLDU BENDE BAN YİYEBİLİRİM KABUL EDİYORUM AMA BU ARKADAŞIN BAN YEMESİNİ İSTİYORUM BİR KAÇ ARKADAŞIMA DA KASITLI OLARAK ÇARPMIŞ YÜZLEŞEBİLİRİZ.

/// M EMRE KULLANICI ADI : emrekyn47
SHADOWN DODO KULLANICI ADI : crazydogukan 

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
  -DODO
Cevapla
#2
Açmış olduğunuz konuda olayın mpr kaydı gereklidir , iyi günler
Cevapla
#3
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task