You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

KASITLI OLARAK ÇARPMA

KASITLI OLARAK ÇARPMA

Cezalı Üye
KASITLI OLARAK ÇARPMA
/// M EMRE İSİMLİ ARKADAŞLA PİTTE ÇARPIŞTIK BEN TERSTEN GELİYORDUM EVET DOĞRU AMA ÇARPIŞTIKTAN SONRA BEN "EMRE NABIYON BİLADER" DEDİM YANIT OLARAK O DA BANA "NE VAR MAL" DEDİ SONRASINDA ATIŞTIK BİRAZ DC GEL DEDİM ÇAĞIRDIM TAKSİ GÖREVİ YAPTIĞIM İÇİN GÖREV BİTSİN ÖYLE GİDECEKTİM IŞIKLARDA DURUYORDUM VE BANA "DODO GELMEYECEK MİSİN" DEDİ  BENDE "1 DK GELİYORUM" DEDİM VE IŞIKLARDA (KASITLI) OLARAK ÇARPTI BANA DİSCORD'DA KONUŞURKEN DE KASITLI OLARAK ÇARPTIĞINI SÖYLEDİ ZATEN BENDE ARGO KELİMELER KULLANDIM ONA KARŞI HERKES HERŞEYE ŞAHİT OLDU BENDE BAN YİYEBİLİRİM KABUL EDİYORUM AMA BU ARKADAŞIN BAN YEMESİNİ İSTİYORUM BİR KAÇ ARKADAŞIMA DA KASITLI OLARAK ÇARPMIŞ YÜZLEŞEBİLİRİZ.

/// M EMRE KULLANICI ADI : emrekyn47
SHADOWN DODO KULLANICI ADI : crazydogukan 

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
  -DODO
Özel Üye
KASITLI OLARAK ÇARPMA
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.