You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

kasıtlı vurup ışıkta ceza yedirmek

kasıtlı vurup ışıkta ceza yedirmek

Baş Admin
RE: kasıtlı vurup ışıkta ceza yedirmek
Konuya mpr deki olay zamanını eklemeniz gerekiyor yoksa bakılmayacaktır
Bunu ilk beğenen sen ol.
06 Başkent
Cvp: kasıtlı vurup ışıkta ceza yedirmek
Arkadaşım multiden ban yedin sen. Ban yiyen hesaplarin hem sametaga hem de muhammet. İkisi de sinirsiz ban yedi. Bilmiyordum diye birsey yok. Buraya gelmeden once tum kurallari okumus sayiliyorsun. Ben seni bana 2 kere kasitli vurmaktan sikayet etmedim mi? Sen de 5 gun ban yedin. Ve gerek arkadasinin hesabi olsun gerek baska hesap olsun ban suresi dolmadan girmemen lazim. Multiden 999 gun ban yemiştir bu arkadaş iki hesabi birden. Banlistte mevcuttur. Bakilabilir. İtirazi sonucunda şahsimca kanıtlari bulunur. Gerek mpr olsun gerek fotograf olsun hepsi vardir.
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
S'Works
RE: kasıtlı vurup ışıkta ceza yedirmek
Mpr süresi eklenmediği için konuyla ilgilenilmeyecektir.
[Resim: NZgYMP.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.