You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kasıtsız bug yaptım, herşey sıfırlandı.

Kasıtsız bug yaptım, herşey sıfırlandı.

Yeni Üye
Kasıtsız bug yaptım, herşey sıfırlandı.
İlk önce merhaba. Ben CyanOnur nam-ı diğer Cyan.VII. Bugün oyuna girdiğimde çok kötü bir manzarayla karşılaştım.
Ne araba, ne para ne bişey kalmış. Sonra Discord'a girdim, "Bug kullananlar" listesinde benim adım var. Şimdi bu nasıl oldu anlatayım. Arabayı park etmiştim. sofbenci nickli arkadaştan Volvo almak için Passat'ımı satma komutu yazdım. Sonra dalgınlıkla bu komutu kopyaladım. Yanlışlıkla yapıştırınca sattım, tabii para geldi. Ben de gelen parayla ne yapacağımı bilemedim. Şimdi kim hatalı? Gerek kasıtlı, gerek kasıtsız kullanıp parasını forumda geri isteyenleri görüyorum. Tamam, gelen parayı almakta sonuna kadar haklısınız ama hesabı boşaltmak nedir be? Gene belli bi emek sarf edilmiş yani bu karaktere. Bu olay olunca discord'da @ewrexred'le birlikte konuşuyorduk. O şahit. Neyse iyi oyunlar hepinize, hayırlı ramazanlar.
Peace Of Mind
RE: Kasıtsız bug yaptım, herşey sıfırlandı.
Yapılan bug sebebiyle kimsenin haksız kazanç sağladığı parayı almaya hakkı yoktur! En hafif ceza aldığınıza dua etmelisiniz tekrar bu bug ile ilgili forumda konu görmek istemiyorum. Hesabınız sınırsız ban yemek yerine bug yaptığınız para, araç artık her neyse onlar alındı ve ceza olarakta buga kalkıştığınız araçlarınız vesaire şeyleriniz tarafımca silinmiştir!
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.