You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kazaya sebebiyet ve egolu konuşmalar

Kazaya sebebiyet ve egolu konuşmalar

Yeni Üye
Kazaya sebebiyet ve egolu konuşmalar
Kullanıcı Adı: EfeImre
Nick: GTR&EFE™
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/mmsht4cs1oz4/efe.mpr.html 26.50 de başlıyor
Resim:
Açıklama(Detaylı): Aynalarımı ayarlamıştım pit bölgesinden çıktım ve giderken aynalarımı kontrol ederken hızım 30km/h ye düştü arkadan GTR&EFE™ adlı oyuncunu hızla geldiğini gördüm daha gaza basmaya kalmadan bana arkadan vurdu ödesene kardeş dediğimde ise yolun ortasında duruyosun napabilirim dedi durmadığımı kanıtlamak için mpr ye bak dedim ve gerek yok gördüm diye cevap aldım bu özgüven nereden geliyor anlamış değilim

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: kraliyet20
Nick: KEROS
Son Düzenleme: 07-02-2021, Saat: 18:25, Düzenleyen: kraliyet20.
Yeni Üye
RE: Kazaya sebebiyet ve egolu konuşmalar
Ben orda kendimi hakli buldugum icin gerek yok yazdim cunku yolun ortasinda o kadar yavas gidiyorsun ki disaridan durmussun gibi duruyordu ve yolun ortasinda aynalarini kontrolunu ayarini yapiyordun sana aynalarini kontrol etmek yolun ortasinda dogru geliyor mu?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.