You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kazaya sebebiyet vermediğim / Yavaşlamadığım Halde Banlanmam

Yeni Üye
Merhaba , 

28.02.2020 Tarihinde Cruise Portundan Banlandım . Olayda Yavaş Gittiğim Sebep Gösterilerek Banlandım . Fakat Orda Hiç Gaz Kesmedim Ve Yavaşlamadım . 

[Resim: 7Q80Lv.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: Kazaya sebebiyet vermediğim / Yavaşlamadığım Halde Banlanmam
Sol şeritte ilerlerken Umut ve senin yüzünden Batu ve Numan kaza yapıyor şikayet konusundaki MPRyi seninde izlemeni isterim.Sol şeritte ne işiniz var kaç kere uyardım ben kaç kere flood attm solda gitmeyin yavaş gidenler sağdan gitsin diye.Banın açılmayacak fakat yeni başladığın için cezanın süresini 1 güne indiriyorum.Tekrar söyleyeyim solda yavaş yavaş gitmeyeceksiniz dediğim gibi kaç kere yazdım ben. Soldan gitmek - 40km altı gitmek - ovalde durmak yasak.Sonuç olarak 1 güne inidiriyorum

Bu arada konuyu yanlış açmışsın birdahakine örnek konuya göre açacaksn.
Son Düzenleme: 28-02-2020, Saat: 23:11, Düzenleyen: hkuzucu06.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.