You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kırmızı ışıkta arkadan vurmak

Kırmızı ışıkta arkadan vurmak

Yeni Üye
Kırmızı ışıkta arkadan vurmak
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: berkin1010
Nick: BERKİN K.
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/8pcrn871iobk/berkink.mpr.html 4.56.38
Resim: https://dosya.co/rqes55bqhff0/lfs_00000088.jpg.html
https://prnt.sc/10z22hk -> burada yeşil yanıyordu yazıyor fakat mprde gözüküyor zaten ne yandığı

Açıklama(Detaylı): Dümdüz gidiyorduk arkadaşla kırmızı yanmış arkadaş frenledi az daha vuruyordum tabi o benim hatam fakat bu arkadaş fren bile yapmadı direk vurdu. Kırmızı yandığını hiçmi görmez insan daha sonradan yeşil yanıyordu yazıp kendini aklamaya çalışıyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YuksL
Nick: Cihan
Son Düzenleme: 29-03-2021, Saat: 17:28, Düzenleyen: YuksL. (Sebep: Teknik bir sorun)
Cruise Yetkilisi
RE: Kırmızı ışıkta arkadan vurmak
MPRyi izledim fakat senin dediğinin aksine dümdüz giderken durunca olmuyor kaza tam viraj dönüşünde oluyor.Yine dediğinin aksine frende yapıyor direksiyonu da kırıyor fakat duramıyor. Belirttiğin SSde ben geçerken yeşildi diyor orda haklı siz durduğunuzda hemen yeşile dönüyor trafik lambası. Tam viraj dönüşü olması ve ani frenleme yüzünden lambaya bakmamış olabilir o yüzden yeşil yanıyordu diye idda ettiğini düşünüyorum.
Sonuç olarak cezai işlem uygulamaya gerek görülmemiştir , kazada olan hasarın ödenip ödenmediği tespit edilerek konunun takipçisi olunacaktır. İyi eğlenceler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.