Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Kışkırtıcı laflar argo

Konu

#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Jaws
Nick: [POLIS] TOLGA 
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s2.dosya.tc/server11/nyz9tr/Jaws.mpr.html dakika 53:30 dan itibaren mprnin bitişine kadar 
Resim: https://i.hizliresim.com/86vYXW.jpg
Açıklama(Detaylı): ben arkadaşa sadece dedimki insan pardon der millet artist olmuş dedim ama aslında Tolgaya dememiştim bize arkadan vurana demiştim Tolga denen arkadaş anlamamış anlamadan dinlemeden salakmısın kodumunun vs gibi laflarla çıkışıyor.
fazla uzatmaya gerek yok.DAKİKA 53:30 DAN SONUNA KADAR İZLERSENİZ ANLARSINIZ
Ve ben sadece puşt dediğim için banlanıyorum sebebide huzursuzluk konuyu uzatmak alakasız bir ban bence niye diyiceksiniz hem kışkırtıyor ban yemiyor ama ben huzursuzluk çıkarmıyormuşum banlanıyorum.(eğer banım kalkmıcaksa para cezası verilsin istiyorum eğer mümkünse.) 
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: MCDGARAGE
Nick: BOZKURTLU
#2
Öncelikle Selamun aleyküm. Ben kullandığım kelimeler için salak, kodumun .vb cümlelerin cezasını para cezası olarak aldım. aynı cezayı sende aldın. Para cezalarını aldıktan sonra ben tartışmaya devam etmedim. Sen devam edip "puşt" dediğin için ban cezası aldın. İyi forumlar.
[Resim: 2O40R2.png]
Son Düzenleme: 15-11-2019, Saat: 11:08, Düzenleyen: Jaws2.
#3
Gerekli incelemeler yapılacaktır tartışma olmaması için konuyu kilitliyorum
Son Düzenleme: 15-11-2019, Saat: 11:10, Düzenleyen: SkorSky.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da