You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kışkırtıcı laflar argo

Kışkırtıcı laflar argo

Yeni Üye
Kışkırtıcı laflar argo
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Jaws
Nick: [POLIS] TOLGA 
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s2.dosya.tc/server11/nyz9tr/Jaws.mpr.html dakika 53:30 dan itibaren mprnin bitişine kadar 
Resim: https://i.hizliresim.com/86vYXW.jpg
Açıklama(Detaylı): ben arkadaşa sadece dedimki insan pardon der millet artist olmuş dedim ama aslında Tolgaya dememiştim bize arkadan vurana demiştim Tolga denen arkadaş anlamamış anlamadan dinlemeden salakmısın kodumunun vs gibi laflarla çıkışıyor.
fazla uzatmaya gerek yok.DAKİKA 53:30 DAN SONUNA KADAR İZLERSENİZ ANLARSINIZ
Ve ben sadece puşt dediğim için banlanıyorum sebebide huzursuzluk konuyu uzatmak alakasız bir ban bence niye diyiceksiniz hem kışkırtıyor ban yemiyor ama ben huzursuzluk çıkarmıyormuşum banlanıyorum.(eğer banım kalkmıcaksa para cezası verilsin istiyorum eğer mümkünse.) 
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: MCDGARAGE
Nick: BOZKURTLU
Özel Üye
RE: Kışkırtıcı laflar argo
Öncelikle Selamun aleyküm. Ben kullandığım kelimeler için salak, kodumun .vb cümlelerin cezasını para cezası olarak aldım. aynı cezayı sende aldın. Para cezalarını aldıktan sonra ben tartışmaya devam etmedim. Sen devam edip "puşt" dediğin için ban cezası aldın. İyi forumlar.
[Resim: 2O40R2.png]
Son Düzenleme: 15-11-2019, Saat: 11:08, Düzenleyen: Jaws2.
Baş Admin
RE: Kışkırtıcı laflar argo
Gerekli incelemeler yapılacaktır tartışma olmaması için konuyu kilitliyorum
Son Düzenleme: 15-11-2019, Saat: 11:10, Düzenleyen: SkorSky.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.