You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

KmC Mert.K adlı kişinin sürekli ters yön yapıp vurması

KmC Mert.K adlı kişinin sürekli ters yön yapıp vurması

Yeni Üye
KmC Mert.K adlı kişinin sürekli ters yön yapıp vurması
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:metcan
Nick:KmC Mert.K
Mpr(%100 Olması gerekli): 8.2.27 ve 21.48.82 
https://www.dosya.tc/server23/mahf55/kmc...a.mpr.html
Resim:
Açıklama(Detaylı):kmc mert adlı kullanıcı 1 haftaya yakın süredir kendini polislere kovalatıyor ve  kural ihlali yapıyor ters yoldan gitme millete çarpma vs vs 8.2.27 de ve 21.48.82 de görüldüğü gibi ters yön vs yapmaktadır ve şahzımıza vurmaktadır
Şikayet Eden Kişi Bilgileri:

Kullanıcı Adı:EnesBayrak24
Nick: GM Renault S
Cruise Yetkilisi
RE: KmC Mert.K adlı kişinin sürekli ters yön yapıp vurması
Şikayet edilen kişinin ne kadar süredir kimlerle kovalamaca yaptığı bizi ilgilendirmiyor. Zaten seninde bahsettiğin kural ihlalleri için kovalanıyor bu kişi. ilk belirttiğin sürede dikkatsizce yola fırlaman ve sireni görmeyip yol vermemenden ötürü gerçekleşen bir kaza. İkinci belirttiğin sürede ise Mert.K ile resmen yarışıyorsun yol vermen gerekirken bu durumda Mert'i değil kovalamacaya müdahele ettğin için seni cezalandırmam gerekiyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.