Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

kmc mert k admın şikayet

Konu

Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:metcan
Nick: kmc mertk
Mpr: 
Resim: 
Açıklama: mert k isimli admin pist de ters gelip vurmuştur vurması ile arabamı ucurmuştur özür dilemeyip 300 tl para attı ardından seni foruma şikayet etsem hiç birşey olmaz çünkü adminsin dedim ardından tahrik edici veya tehdit edici laf etti"sen bu lafı dedikden sonra başka sw de oyna" diye ardından sınırsız ban attı ban sebebi:admine laf atmak swyi kışkırtma cabası  dedim lafları dile getirdim hemen banladığı için mpr yoktur bu konuya özel olarak baş admin bakacaktır baş adminin haberi vardır diğer arkadaşlar konu ile alakası olmayan arkadaş gelip buraya yorum yazmasın İyi forumlar

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: YigitD
Nick:YBC YigitD
Merhabalar günaydın öncelikle Yiğit biliyosun ki ben senin sunucuya girişini yasaklamıştım (Whatsapp üzerinden bana ettiğin hakaretler ve yaşından büyük ettiğin laflar sonucunda sana 999gün ban atmıştım hatırlarsan). Senin banın asla açılmayacaktı fakat "sende çok iyi bilirsin Fatih Abiye verdiğin sözleri" Başadminin onayı ile senin için son bir kez göz yumalım yaşanmamış sayalım dedik ve banını açtık. Fakat sen oyuna girdiğinden beri şikayetlerin ardı arkası kesilmedi oyun üzerinden sende buna şahitsin ki ben seni her seferinde "Bu son şansın bak gidicisin düzgün dur" diye uyardım. Sen 14 müydü 15 miydi öyle bi yaştasın yaşından büyük hareketlere ve sözlere kalkışıyosun altında kalıyosun. Şimdi bana yaş akılda değil başta gibi kelime oyunu yapma ( yapacağını biliyorum ). Mert başkası ile konuşurken üstüne alınıp sende admin oldun Allah kesildin dersen valla iyi yapmış aynısını diğer adminlerde yapardı.Bu arada biliyorsun ki Mert dünkü admin değil sadece arada boşluk oldu tekrar devam etti adminliğe.Sadece bu da değil sunucuda tartışmadığın insan dalaşmadığın adam yok. Sana her seferinde şans tanıdık düzgün dur , millete bulaşma , bak insanlar senden büyük haddini bil dedik fakat sen her seferinde dediklerini yapmadın.Ha bu arada bana gerçekler acıttı mı noldu canın yandı gibi şeyler dediğini unutmadım Big Grin önce bi karşındaki kim onu gör ona göre davran aramızda 6 yaş var dandik. Sunucuda senin gibi bi oyuncuya ihtiyacımız yok banın asla açılmayacak haberin olsun. Adminlik şikayetine gelince konu ile Başadmin Skorsky-Fatih Abi ilgilenecek konuyu şimdilik kilitliyorum. Başadmin ilgilenecek başkası yazmasın demişsin de canım istedi yazdım senden izin alcak değilim bilirsin.
https://hizliresim.com/1p7o18

Şu kaza meselesine gelince de sr yazmış yani anlamamışsın tamam da sorry demek istemiş paranı da yollamış kendi ağzınla dedin. Bi de bi şey sorucam yiğit sen birisine çarpınca terslese hemen üste çıkıyosun başkası sana çarpsa yine üste çıkıyosun anlamadım Pala ile akraba falan mısın nerden geliyor bu ağalık ?Neden bunu dedin dersen şu resmi koyayım ortaya ; https://hizliresim.com/1bCQes https://hizliresim.com/FjDpfA iki resimde de sr diyor ilkinde niye şikayet etmedin.
Son Düzenleme: 18-05-2020, Saat: 05:48, Düzenleyen: hkuzucu06. (Sebep: Açıklamanın düzenlenmesi)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task