You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LT Üye
KMC MERT.K
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: metcan
Nick: KMC MERT.K
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/njqweeatv8gc/MERT_VURMA.rar.html ( 32:52.44 TEN İTİBAREN İZLEMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Ben kovalamacadayken sireni gördüğü halde aracını durdurmayıp yoluna devam etmiştir.Ben terse geçtiğimdede çarpışıp benim takla atmama neden olmuştur. Düzgünce sen olsan ne yapardın diye soru sorduğumdada senin hatan terse girmeyecektin dedi. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: t300rsnecmi
Nick: [F20A NECMİ]
[F20A] NECMİ  
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: KMC MERT.K
Kısaca kendimi savunmak istiyorum. Kendi şerit'imin en uç noktasında virajın içinde seyir halinde iken sireni görüyorum ama karşı şerit'im bomboş oldugu için durmaya gerek duymuyorum. Kaçan şahıs o şerit'i kullanmak yerine ben virajın en uç noktasında olmama ragmen kafa atıp takla atmış ve kendini yakalatmış dır. Bu olay da bir hatam oldugunu düşünmüyorum. İyi forumlar
[Resim: giphy.gif]
Son Düzenleme: 21-04-2020, Saat: 18:30, Düzenleyen: metcan.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
RE: KMC MERT.K
Rotlarım kırık nasıl dıştan viraj almamı bekliyosun? Biraz empati kur bence benim yerimde sen olsaydın ne yapardın?
[F20A] NECMİ  
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
RE: KMC MERT.K
Necmi'yi burda haklı olarak gördüm çünkü ; MertK. yazdığı yorumda sireni gördüğünü fakat önü boş olduğu için sağa çekmediğini söylemiş. Necmi'nin dediği doğru sağ ön tekeri bitik bitik olmasa bile yine de Mert'in kurallara göre kenara çekmesi gerekliydi.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.