You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

KmcRegaip sunucuda huzursuzluk-Hakaret

Cezalı Üye
yanlış anlaşılma halledildi
Son Düzenleme: 01-05-2020, Saat: 00:47, Düzenleyen: YigitD.
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
RE: KmcRegaip sunucuda huzursuzluk-Hakaret
gereksiz bir şekilde ceza yazdığından dolayı gerekli savunmamı yaptım hakaretler için özür dilerim
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
şimdiye kadar aklın nerdeydi oyunda asıyor kesiyordun foruma atacağımı tahmin etmedin galiba?
Bunu ilk beğenen sen ol.
06 Başkent
(28-04-2020, Saat: 21:26)YigitD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şimdiye kadar aklın nerdeydi oyunda asıyor kesiyordun foruma atacağımı tahmin etmedin galiba?
Çok artist birine benziyosun ama neyse..
[Resim: giphy.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
(01-05-2020, Saat: 02:37)emrecanxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-04-2020, Saat: 21:26)YigitD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şimdiye kadar aklın nerdeydi oyunda asıyor kesiyordun foruma atacağımı tahmin etmedin galiba?
Çok artist birine benziyosun ama neyse..
sen kimsinki karışıyorsun sanane kardeşim halledik aramızda oynuna bak sen
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
(01-05-2020, Saat: 03:39)YigitD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-05-2020, Saat: 02:37)emrecanxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok artist birine benziyosun ama neyse..
sen kimsinki karışıyorsun sanane kardeşim halledik aramızda oynuna bak sen
Kelimelerine cümlelerine dikkat et biliyosun ki son şansın. Sen beni wpden engelledin ama seni sunucudan bi engellerim görürsün yiğit. Gaspedal.exeyi de banladım multi olduğunu düşündüğüm hesabı sorgusuz sualsiz banlar itirazına bakmam bile. AYAĞINI DENK AL İYİ GEÇİN ADAM ÖZÜR DİLEDİM DİYO NE ASIP KESİYODUN BİLMEM NE KONUŞUYON.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.