You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

(konu kilitlenmişti ve geri dönüş yapılmadı bende tekrardan konu açtım tşkler)

(konu kilitlenmişti ve geri dönüş yapılmadı bende tekrardan konu açtım tşkler)

Yeni Üye
RE: (konu kilitlenmişti ve geri dönüş yapılmadı bende tekrardan konu açtım tşkler)
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
RE: (konu kilitlenmişti ve geri dönüş yapılmadı bende tekrardan konu açtım tşkler)
(09-03-2020, Saat: 18:14)MCDGARAGE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-03-2020, Saat: 15:05)emirhangurses Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o zaman sende yalan söylüyorsun ve iftira atıyorsun bunu benden daha iyi biliyosun perte çıkarttın evet mpr ve kanıtım yok olsa yazardım.şimdi senle muhattap olamam.banım açılsın.kimseye eyvallahım olmıcak.kimseye karışmıcam.cehennemin dibine kadar yolun var emir.SENİNLE MUHATTAP OLMUYORUM OKU VE CEVAP YAZMA LÜTFEN.
Yalnız kendi konunu birde düşünmeden yazmışsın hem diyosun iftira ise yazsın falan ''BU ARADA EMİRG. BENİM ARABALARIMI PERTE ÇIKARISIYA VURUYORDU EĞER YALAN SÖYLÜYORSAM İTİRAZ ETSİN YALAN DESİN''
Sonradan diyosun ki yazma muhatap olma. Olmak zorundayım çünkü benim hakkımda açılmış bir konu!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
yapmışsınki diyorum ben deli miyim yalan yanlış söyleyecem.muhattap olma benle oku ve cevap yazma.her yazdığında konu uzuyor.iyiliğimiz için yazma.biliyorum banımın açılmasını istemiyosun.açılırsada kuduracaksın onuda biliyorum.o yüzden cevap yazma lütfen.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.