You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Konvoyda kasıtlı olarak çarpma , Konvoy düzenini bozma

Konvoyda kasıtlı olarak çarpma , Konvoy düzenini bozma

Yeni Üye
Konvoyda kasıtlı olarak çarpma , Konvoy düzenini bozma
Örnek Şikayet;

Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: HAYDARRECEPCAN - 
Nick: HaydarYılmazer
Mpr(%100 Olması gerekli): http://s2.dosya.tc/server8/yle5yg/Haydar...r.rar.html Dakika ;29:25'den 31:10'a kadar Crash olduğuna dair ;34:35
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Arkadaşlar ile konvoyda iken lamba da önümüzü kesip para diye boş yapmasından sonra Japon bir şey demeden arkadaşı yoldan itti fakat sonrasında her önüne geçenin önüne kasıtlı olarak kırmaya başladı , bir kere ben de yoldan (sol arka çamurluktan iterek) çıkarttım sonrasında bana arkadan tekrar kasıtlı olarak vurdu ve devam etti , uyarımız üstüne yine devam etti ve ardından crash açtı.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Hastakurt159
Nick:[Hei]Aschten

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.