You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kovalamaca Yol Vermeme Kazaya Sebebiyet

Kovalamaca Yol Vermeme Kazaya Sebebiyet

Yeni Üye
Kovalamaca Yol Vermeme Kazaya Sebebiyet
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:tkcesux

Nick:¡yLeGaL¡zA.Sword

Mpr(%100 Olması gerekli): https://www.dosya.tc/server32/k28g6x/tkc...e.mpr.html

Resim:

Açıklama(Detaylı):Kovalama başladıktan berı ne zaman denk gelsek aynı hatayı yapıyor onumuze atlıyor sıren calıyor fulot atıyoruz ama dınlıyen yok en son geldigimizi gördügü halde onumuze atladı ve kazaya sebebiyet verdi kovalamada birşey olmamış gibi pit attı ve yoluna devam etti gerekli işlemin yapılmasını arz edıyorum iyi günler
olay 57.00.01 itibaren başlıyor

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:HAYDARRECEPCAN

NickTongueOLIS HAYDAR
Cruise Yetkilisi
RE: Kovalamaca Yol Vermeme Kazaya Sebebiyet
57.18'den izlersek şikayet edilen kişi kendini sağa yatarak polis recbaynesse yol vermiş devamında haydar sağından geçecekken önüne kırmış olarak gözüküyor.Dikkatli bir şekilde sağa çekip polislerin uzaklaşmasını beklemeliydi veya erken spec atmalıydı.Burda hata tkcesuxdadır.Gerekli işlem yapılacaktır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.