You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kovalamacaya engel olma

Kovalamacaya engel olma

LT Üye
Kovalamacaya engel olma
Kullanıcı Adı: ArdaY60 - Alakos
Nick: ONURYÜREKLİ Y - [KURTARICI] Sebo 
Mpr(%100 Olması gerekli): 17.35.00 İtibaren -https://dosya.co/a278anw0y0tj/chase_sirene_uymama.mpr.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Arkamda 2 tane sirenleri açık bir şekilde polis kovalıyor uzun süre kornaya ve frene basmama rağmen hala önümde ecellerinin gelmesini bekliyorlar sayelerinde 10k ceza yedim.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: angaratofasi
Nick: [F20A] DOHC
Yeni Üye
RE: Kovalamacaya engel olma
Öncelikle Merhaba Alakos olarak savunmam:

Kırmızı ışık yandı durduk arkadaşlar kovalamacadaymış DOHC arkadaşımızı kovalayan Serhat isimli Polisin Sirenleri (Sesli) açık olmadığı için siren sesini duyamadık Sadece Samet isimli polisimizin sireni açıktır oda uzakta olduğu için duyulamamaktadır. İnsimde çıkan Sirene gelicek olursak yani ekranda mavi siren yazısına DOHC isimli arkadaş bana vurduktan sonra yani kaza olduktan sonra Metre saymaya başladı ondan önce ne bir siren sesi nede insimde bir siren yoktur. Arkadaş kornaya basmış ama nerden bilebiliriz polisten kaçtığını yani kısacası ARKADAŞ BİZE VURASIYA KADAR NE BİR SİREN SESİ NEDE YUKARDA SİREN YAZISI çıkmamıştır.

İyi Günler Dilerim Yetkili Arkadaşlara Kolay Gelsin.
Yeni Üye
RE: Kovalamacaya engel olma
Öncelikle şikayet bana açılmamış ama olayda bende varım Alakos'unda dediği gibi ışıklarda beklerden arkamızdan vurdular kaza oldu sonra polislerin sirenlerini duyduk ondan önce ne bir siren sesi nede başka bir şey yoktu kaza olduktan sonra siren sesini duyabildik
Cruise Yetkilisi
RE: Kovalamacaya engel olma
Bu sirenin gözükmemesinden kaynaklı gözüküyor. Düzeltilemeyen bir sorun malesef böyle olaylar olması mümkün. Pala'ya bu sorunun düzelmediğini ve tekrar ilgilenmesini ileteceğim.
S'Works
RE: Kovalamacaya engel olma
Hızlı gelindiği için tepki gösterememişler kasıtlı bir durum yok,konu kilit.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.