You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LT Üye
Kovalamacaya engel
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: AytacCekmen
Nick: Affet
Mpr(%100 Olması gerekli): https://dosya.co/hgyazqzf72k4/AytacCekme...l.mpr.html
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Mpr'nin sonlarına doğru kovalamacadayken tersten vuruyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: angaratofasi
Nick:[F20A] DOHC
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Kovalamacaya engel
Mpr de görüldüğü üzere kasten yapılmış bir olay yok LX4 kullandığım içğn koltuk ayarım daha altta kaldı, buna ek olarak horizon ayarı bende açık olduğu içün yukarıya çıkarken koltupu görsel açıdan fizik olarak biraz daha aşağıya alıyor, aynı şekilde yokuş aşağı inerkende tam tersi koltuğu yukarı çıkartıyor, kasten yapılmış bşr hareket değil zaten polis aracını görünce tepkisiz kaldığımı az çok anlarsınız yokuş çıkarken koltuğu horizon ayarı aşağı çektiği için düzlüğe çıkınca birden karşımda görünce tepki veremedim, buna ek olarak herhangi bir pursuit engelleme olayı da mevcut değil kaza ardından kişiden özür diledim fakat oralar görünmüyor mpr de, kısacası horizon ayarı ve koltuk düşüklüğünün eğim tırmanmama etkisi sonucu kısa süreli önümü göremememden dolayı yaşanmış bir olay suçlamaları tarafımca kabul etmiyorum, ek olarak özür de dilendi, şikayet açmak için açılmış bşr şikayet, admin kararı beklenebilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
RE: Kovalamacaya engel
Kasıtlı olarak bir şey yapılmasa bile polis sirenimiz "250 Metre" uzaklıktan görünmeye başlıyor ekranda hatta yaklaştıkça büyüyor. Aytaç'ın kaza yaptırması kovalamacanın seyrini değiştirmiş olabilir Dohc sağlam hasar alıyor. Sireni görünce sağa çekip beklemesi gerekirdi kurallar gereğince. Gerekli işlem yapılmıştır.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.