You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kovalamacayı takip etme.

Kovalamacayı takip etme.

Yeni Üye
Kovalamacayı takip etme.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: AliOsman4234 -
Nick: LİNEA1.3M-JET -
Mpr(%100 Olması gerekli): https://s7.dosya.tc/server15/xjc5w6/linea_1.3.zip.html
Resim:
Açıklama(Detaylı): Polis DogukanK ile , Night kovalama yaparken , Linea1.3M-JET arkadaşımız kovalamacayı takip ediyor ve , polise engel oluyor. Gereğini yapılmasını arz ederim. MPR'DE 10:30dan itibaren izlerseniz takip ediyor.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: TRIMAX
Nick: [HEİ]Emgin.
Baş Admin
RE: Kovalamacayı takip etme.
Bu durumdan polis değil de sen neden şikayetcisin seninle ilgili bir durum göremedim ama konuda yazdığın süreden itibaren seni de izledim hertürlü kural ihlalini yaptın, sorunu kim yaşıyorsa rahatsız oluyorsa o konu açmalı oyuncuların hatalarını arayıp şikayet etmek hiç hoş bir davranış değil bu konu tamamen seninle alakasızdır ama ben mpr de ki görüşümü yazayım
polis kovalamacasına çok yakın gidiyor hatta aralarından geçiyor fakat hiçbirine zarar vermiyor o yüzden polis kovalamacası olduğunda ne yapılması gerektiğini oyuncuya tekrar anlatarak uyarıları yapılacaktır.
Son Düzenleme: 26-07-2019, Saat: 19:46, Düzenleyen: SkorSky.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.