You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kovalamada Siren UYMAMAK!

Yeni Üye
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ruzgar semih
Nick: JudgeRÜZGAR

Mpr(%100 Olması gerekli): https://s4.dosya.tc/server10/72zw75/JUDG...R.rar.html

Açıklama(Detaylı): Kovalamaca sırasında. Rüzgar denilen User tarafından kovalamaca Sirenine yol vermemek ve Polis Kovalamacasına Engel Olmak ve kendını söle savunuyor Siren yok dıyor bu bızım hatamız Deil ARACIMIN Siren Çakar Herşeyi açıktı Sirenidemi duymadın Çakarıdamı Görmedin ? Hakkında İşlem Yapılmasını Arz Ediyorum. İyi Forumlar.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Numan.Y
Nick: [POLIS] Numan
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
RE: Kovalamada Siren UYMAMAK!
sirenin gözükmüyordu ve kafanıza göre chase atıyorsunuz sol şeritte yavaş gidiyorsun ben gazlıyorum bari yol verde geçeyim hiçte kovalamaya benzemiyordu amacınız sırf yolu kapatmak engellemek
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cruise Yetkilisi
Siren gözükmemesi olayı tamamen insimden kaynaklı. Eğer kaçan kişi önünde seyreden oyuncuların yol vermediğini görürse kornaya basması yeterli siren gözükmeye başlayacaktır. Rüzgar'ın yol vermeme olayıyla ilgili gerekli uyarılar yapılacaktır.
Bunu ilk beğenen sen ol.
S'Works
Konuyu polis baş yetkili olarak ele alıp,inceledim Rüzgar kasıtlı olarak kovalamacayı engelliyor bu yüzden 5 gün uzaklaştırılmıştır,Luchi de kasıtlı olarak sirene uymadığı için 3 gün uzaklaştırılmıştır.
[Resim: NZgYMP.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.