You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.

KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.

Yeni Üye
KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:SSARMAN -Martews -

Nick: [POLIS] Aylin -[POLIS] ÇAĞATAY - 


Mpr:[b]https://s2.dosya.tc/server13/czvgrh/kanit_video.rar.html[/b]


Açıklama(Detaylı):2. SEVİYE OLMASINA RAĞMEN YÜKSEK HIZLA GELİP ÇARPMAK KURALLARA UYMAYARAK POLİSLİK YAPMAK
YASAL OLMAYAN PROGRAMLAR KULLANARAK FIRLATMAK PİNG FELAN YOKTU HİÇBİRŞEY YOKTU.GEREKLİ HERŞEY VİDEO BELİRTİLMİŞTİR GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA İLE ARZ EDİLİR.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı:Karslan
Nick:GM^EYNEL
『 GameMaster 』
Yeni Üye
RE: KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.
yandaş spor yorumlarda online

Burada bana işlem uygulayan yetkili kimdir ? Polisliği ne kadar biliyor ? kurallarını ne kadar biliyor ? Ram nedir nasıl olur bunun açıklamasını yapabilir mi ? Ayrıca modlu adamın Çağatay adlı polisin ilk dokunmasında sekmeyipte ikinci vurmada takla atmasının sebebi crash programı olması imkansızdır. Bunun kaynağı polisin lagı yada kaçan kişinin yaptığı moddur. Burda mesele kesilen 10k 20k ceza değil yönetimin çocuklar tarafından ele alındığı yönetim kadrosunun da amatörlüğüdür.

Bu konuyla ilgilenilmesini arz değil RİCA ederim Smile

Kovalamaca iki değil üçüncü seviyedir. Log kayıtları kontrol edilebilir.
Son Düzenleme: 21-12-2020, Saat: 21:52, Düzenleyen: SARMAN.
Baş Admin
RE: KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.
Merhaba kanıt olarak atılan video mp4 formatındadır oyunun mpr si paylaşılmalı bu şekilde karar verilemez
Yeni Üye
RE: KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.
Bu insanlar senelerdir bu oyunu oynuyor emek veriyor çağatayın lagı var sarman da çapraz vuruyor kanıtlarınla sadece kendi işini çözmeye kalkmışsın daha detaylı bir kanıt sunmalısın. Bu konuda çağatay ve sarman haklı adminler şimdi işine gelene yardımcı olur Smile kolay gelsin
Baş Admin
RE: KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.
Sevgili yorum yazan arkadaşlar lütfen yönetim ile ilgili önyargılı bir konuşma sergilemeyin hatalı bir işlem varsa gereken yapılır mpr eklendiğinde incelemeyi yapacağım konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok konuyla ilgili karar yorum olarak yazılacaktır
Site Kurucusu
RE: KURALLARA UYMADAN POLİSLİK YAPIMI.
Oyuncular arası kutuplaşmayla birlikte polisler; yetkililer(m-a) ve yönetim ile ilgili olumsuzluk yaratacak durumlara sebep olmaya başlamış. Server içerisinde ufak ama devamında huzur sağlaması için görevlendirdiğimiz kişilerin itibarsızlaşmasına sebep olacak bir durum oluşuyor. Gerekli incemeler yapıldıktan sonra konuyla alakalı açıklama yapılıp konu arşivlenecektir.
[Resim: giphy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.