Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

KURTARICILIK !

Konu

Heart #1
Merhaba Arkadaşlar Herkeze İyi Günler;


Arkadaşlar bilginiz üzere cruise sunucusundaki kurtarıcılık mesleğinde birisin kurtardıgımız zaman kurtardığımız aracın hasarını tamir etmiyor ve müşteri pek mutlu olmuyor ve kurtarıcıda para almıyor eğer kurtarılan araç tamir edilsydi müşteri daha mutlu olmazmıydı tabikide mutlu olurdu benim yetkililerden istediğim kurtarılan araç tamir olsa daha iyi olur peki bu karşılıksız kalmazmı bence sistem oto 100 150 civarı para kesmeli ve bu paranın %30 %50 arasında kurtarıcıya vermesi böyelce daha iyi olur görüşündeyim ...
 Emir Furkan.
YETKİLİLERE DUYRULUR ! ! !
Cevapla
#2
Kurtarıcılık donate ile çalışan bir iş olarak yapıldığı için kişiden para kestirmeyi doğru bulmuyorum.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task