You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LFS Full eğitim seti

LFS Full eğitim seti

LT Üye
LFS Full eğitim seti
Set sadece 35 TL'dir.
Ödenme şekli banka hesabı veya kontör şeklinde olabilir.
Satın almak istiyorsanız eğer www.facebook.com/byelvnlm ile iletişime geçiniz.

Alındıktan sonra izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.

Eğitim seti kısa tanıtım filmi .

http://www.youtube.com/watch?v=gDTfhjjUW...e=youtu.be

Yaptığımız Aracımız.

[Resim: 25IW.jpg]

[Resim: 6aVGZ9.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Ynt: LFS Full eğitim seti
ahmet kardeşim haklısın fakat Bizlerde bu tür konuları pek bilmiyoruz yani poly aşımları falan o konularda çok eksiğiz sırf onun için alıcam şahsen bedavaya gösteren olsa ne dua alır bence
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Araçları GTA Dan lfs ye atmak,aracı büyütmek döndürmek,parçaları ayırmak, materyalleri dizmek, tek tek materyal oluşturmak,lfs c impten kordinat ayarlarını yapmak ve en berbat işi saatlerce dds dizmek  bunları sadece yapan bilir ve o zaman anlarsınız paraya değer oldugunu Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Bildiğim herşeyi videolara çekip atıyorum mesela millet te yapsın diye ama yok işte Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
LT Üye
Re: LFS Full eğitim seti
Beyler, fiyatı belli set belli. Burada pazarlık yapmaya gerek yok. Mod yapmak gerçekten zahmetli iş. ışine gelen alır işine gelmeyen almaz. Kendinizde öğrenebilirsiniz, ama senelerinizi alır. Alın bu seti günlük program ayarlayın, sizde mod yapmaya başlayın. Akı karası olmaz bu işin.

Hayırlı satışlar Boyka, emeğine sağlık. Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.