Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LFS G27 AYARI YARDIM.

Konu

#1
G27 ile oyuna girdim ayarlardan klavye yerıne oyun cubugu dıreksıyonu sectım gazı felan ayarlıyayım dıyorum gaz yerıne gelıp g27 nin gazına dokunuyorum olmuyor kabul etmıyor ama dıreksıyon ustundekı herhangı bı tusu kabul edıyor ve gaza basınca sağda yesıl bır kutucuk çıkıyor ve oyundada gazı goruyor ancak vıtes felan degısmıyor ve debrıyajıda gormuyor sanırım nasıl ayarlayabılırım bunu yardım lütfen
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task