Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LFS S3 neden sadece bir parça içeriyor?

Konu

#1
Rockingham yarış ortamını serbest bırakmak istedik, ancak Live for Speed: S3'ün yeni bir taksiti olmalıydı. Güzel bir yılbaşı sürpriz olacağından bunu 19 Aralık 2015'te yapmaya karar verdik. Tam içerikli bir sürüm olmadığını biliyorduk, ancak yine de, insanlar yeni içerik için can atıyorlardı. LFS hala geliştirme aşamasındadır ve gelecekteki içerik üzerinde çalışılmakta, ayrıca LFS'nin kendisinde daha fazla iyileştirme ve özellik bulunmaktadır. Herhangi bir içerik bittiğinde S3 lisansına eklenecektir.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task