Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LFS S3'ü nasıl açabilirim?

Konu

#1
Bir S1, S2 veya S3 lisansı satın aldıysanız, LFS kullanıcı adınızı ve Oyun şifrenizi kullanarak LFS'nin kilidini açabilirsiniz. Henüz bir Oyun şifresi belirlemediyseniz veya unuttuysanız, hesap ayrıntıları sayfanızda ayarlayabilirsiniz.

Başladıktan sonra LFS'nin ilk ekranında, "Hız S3 için Canlı Kilidini Aç" düğmesine sahip olursunuz, bu da sizi kilit ekranına götürür. Orada, LFS kullanıcı adınızı ve Oyun şifrenizi girin ve ekranın sağ alt köşesindeki Kilidi Aç düğmesine basın. Doğru kullanıcı adını ve Oyun şifresini girdiğiniz ve İnternet'e bağlı olmanız koşuluyla, LFS'nin kilidi açılmalıdır.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task