You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LFS S3'ü nasıl açabilirim?

LFS S3'ü nasıl açabilirim?

Peace Of Mind
LFS S3'ü nasıl açabilirim?
Bir S1, S2 veya S3 lisansı satın aldıysanız, LFS kullanıcı adınızı ve Oyun şifrenizi kullanarak LFS'nin kilidini açabilirsiniz. Henüz bir Oyun şifresi belirlemediyseniz veya unuttuysanız, hesap ayrıntıları sayfanızda ayarlayabilirsiniz.

Başladıktan sonra LFS'nin ilk ekranında, "Hız S3 için Canlı Kilidini Aç" düğmesine sahip olursunuz, bu da sizi kilit ekranına ***ürür. Orada, LFS kullanıcı adınızı ve Oyun şifrenizi girin ve ekranın sağ alt köşesindeki Kilidi Aç düğmesine basın. Doğru kullanıcı adını ve Oyun şifresini girdiğiniz ve İnternet'e bağlı olmanız koşuluyla, LFS'nin kilidi açılmalıdır.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.