Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LFSDriftist.com :)

Konu

#1
*ısim:Can D.
*Yaş:21
*şehir:ıstanbul
*Hobileri:Motorsporları,Bmx,fotoğraf ve Lfs
*Okul veya iş durumu:Üniversite otomotiv öğrencisi - Bilgisayar teknik servis
*LFS NickiBig Grin-ist Can'' (turkishcan)

Herkeze merhaba biraz geç oldu ama forumunuzda online olayım dedim Smile Öncelikle ben Can.Live for speed de 6-7 senelik bir geçmişe dayanan uzun zamanın vermiş olduğu tecrübeli bir playerım.Her ne kadar ana dalımız Drift te olsa Race konularındada bi çok kez kendimi kanıtladığımı düşünüyorum.Lfs dışında motorsporları ve bmx ile uğraşıyorum. www.lfsdriftist.com un kurucularındanım(reklama girermi bilemiyorum,eğer girerse sansürlersiniz Smile  ).şimdilik bu kadar bilgilendirme yeterli olur sanırım Smile Herkeze iyi oyunlar ve iyi forumlar  8)
Cevapla
#2
Hoşgeldin dostum keyifli forumlar umarım artik hep online olursun,hayatinda başarılarSmile
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

www.lfsturkey.net


TRacing Team
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task