Skip to main content

LFS Türkiye

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

LFSLazy Programı

Konu

#1
LFSLazy, çeşitli LFSW istatistiklerini, çevrimiçi arkadaşları, gelişmiş filtreler ve arama içeren sunucu listesini, eksiksiz sohbet geçmişi, gadget'lar ve diğer bilgileri gösterebilen bir uygulamadır. Yapımcısı DANIEL-CRO'dur. 

Kurulum Videosu;


İndirmek İçin Tıkla
Cevapla
#2
Asıl kullanım amacı oyunda kullandığımız araçların ibrelerini değiştirebilmemizi sağlamasıdır. Buna ek olarak kadran selamlama özelliğini aktif edebilme ve sinyal - el freni seslerini duyabilme gibi faydalarda sağlamaktadır.   :')
[Resim: P1BYE5.png]

  
Cevapla
#3
Oyunda gerçekten o arabanın içinde oturuyormuşsun gibi oluyor. Bilgi için teşekkürler Smile
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task