You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LFSTurkey E-Ticaret Sistemi aktive edildi !

LFSTurkey E-Ticaret Sistemi aktive edildi !

Peace Of Mind
LFSTurkey E-Ticaret Sistemi aktive edildi !
Merhaba ,

LFSTurkey'in 2017'e geçiş planlarında raporlarda yer alan bir özellik de E-Ticaret puanı yeniliğiydi. Bu olay sayesinde kullanıcılarımız birbirine ticaret yapmaları halinde ticaret puanı verebilecek ve diğer ticaret yapacak kullanıcılar birbirlerinin dolandırıcı veya iyi bir ticaretçi olduğunu anlayabilecekler.

1 saatlik forumu bakıma almamda bazı testler yaptım , ve başarılı olduk. Şimdi bu işlemi sizlere resimlerle anlatalım ;

1 - ) Forumdaki E-Ticaret puanlarının hepsini görmek

Topluluk >> Ticaret Puanı bölümünden forumda verilmiş tüm E-Ticaret puanlarını görebilirsiniz. Dilerseniz ticaret puanına bakacağınız kişinin profiline gidip kişinin ticaret puanına bakabilirsiniz.

2 - ) Herhangi bir üyeye E-Ticaret bildirimi göndermek

Bu işlemleri size resimlerle anlatacağım. Kırmızı olarak işaretlenmiş yerlerden devam ediyoruz , bir üye profiline giderek de deneyebilirsiniz.

Not : Herhangi bir şekilde deneme amaçlı E-Ticaret puanı vermeyiniz. 3. adımdan sonra birilerine zevk olsun veya deneme amaçlı verdim diye E-Ticaret bildirimi göndermek forumdan süresiz banlanmanıza sebep olur.

Yapılan bu sistem sadece forumdaki dolandırıcı kitlesini azaltmak , dürüst ticaretçi kitlesini arttırmak içindir. Tüm bildirimler tarafımdan kontrol edilir , gereksiz bir bildirim durumunda süresiz Banned alabilirsiniz.

Adım 1 ;
[Resim: 90RFC-TcTwihF3MYm2ZQEw.png]
Adım 2 ; 
[Resim: e77ABO8xRr2cr-Zp5wTbMA.png]
Adım 3 ; 
[Resim: YrSW0rAYRoO3VBmpEKRTEQ.png]


İşlemlerin hepsi tarafımdan gerçekleştirilmiştir. Herhangi bir hata , problem almanız halinde Emirhan Pala'ya özel mesaj olarak iletmelisiniz.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Son Düzenleme: 03-12-2017, Saat: 15:43, Düzenleyen: EmirhanPALA.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.