You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Lfsturkey.net Android uygulaması

Özel Üye
Merhaba beyler
Sitemize daha kolay ulaşım için yapacağımız Android uygulamasının sizlere bilgisini vermek istedim. Kısa süre sonra uygulamayı duyuracağım takipte kalın
Ayrıca ios içinde birşeyler yapmaya çalışacağız onlar biraz daha fazla bekleyecekler

[GÜNCELLEME 1]

Uygulamada olmasını istediğiniz veya önereceğinizi bu konu altına yazabilirsiniz

[GÜNCELLEME 2]

beta sürümü yapıldı, blog yapıldı sohbet bölümü eklendi (sohbet herkese açık olacak)
Fikirlerinize açığız yapılmasını istediğiniz özellikleri konu altına yazınız ve takipte kalınız

[GÜNCELLEME 3]

Apk uygulamasının simgesi lfs Turkey logosu yapıldı chat güncelledi bug lar giderildi
LFS TURKEY MOTOR SPORT
Son Düzenleme: 06-12-2017, Saat: 09:35, Düzenleyen: O.Elitas.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Özel Üye
Cvp: Lfsturkey.net Android uygulaması
Öncelikle sizi tebrik eder ve şahsım adına teşekkür ederim. Bu uygulamada olmasını istediğim özelliklerden en başta geleni online kullanıcı görünümü olacaktır. Forumdan kimin nerede online olduğunu gösteren bir bölüm olsa gelecek ve katılmak isteyen arkadaşlarımız bunlar yardımıyla aramıza katılabilir. Forum etkileşimi de bu sayede artar.
İkinci olarak beklentim ise biz admin ve moderatörler için olacaktır. Uygulama içinde daha hızlı ve çabuk aksiyon alabileceğimiz için belli başlı eklentiler gelmeli. Örnek verecek olursak açılan konuyu düzenleme, uygun yere kaydırma, kilitleme ve başa tutturma gibi aksiyonları alabileceğimiz bir uygulama bizim için çok şahane olacaktır. Henüz çıkmayan bir uygulama için bu isteklerin fazla olduğunu biliyorum fakat sizin için imkansız değildir diye tahmin ediyorum. Başarılar...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
Cvp: Lfsturkey.net Android uygulaması
Bu konu hakkında yardımcı olabileceğim hususlar varsa iletmeniz yeterli ömer bey Smile Uygulama için teşekkürler..

İyi forumlar
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.