You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LFSTurkey.NET Launcher Cruise Sunucusuna Özel

LFSTurkey.NET Launcher Cruise Sunucusuna Özel

Yeni Üye
RE: LFSTurkey.NET Launcher Cruise Sunucusuna Özel
Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım
20 saniye aralıklarla bu çıkıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
Çıkan Şey:Yanlış komut. !yardim yazıp komutlara bakabilirsin!
hiç komut yazmıyorum ama genede bu yazı çıkıyor ve rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
(25-01-2019, Saat: 11:07)ruzgar semih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım
hiç komut yazmıyorum ama genede bu yazı çıkıyor ve rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim.

Sunucumuzda program yeni aktif oldu. Artık kullandığınızda bu tür hatalar alıcağınızı sanmıyorum. Bilgilendirme için teşekkürler. İyi oyunlar
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 519-5193706_mustafa-kemal-ataturk-silhou...vector.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: LFSTurkey.NET Launcher Cruise Sunucusuna Özel
indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
(25-01-2019, Saat: 14:17)1BaBaPro1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.

Problem senden kaynaklı googlede Arşiv biçimi tanımıyor gibi yazıp hatanın çözümüne ulaşabilirsin. Yüklenen dosyada hiç bir sıkıntı yoktur.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: LFSTurkey.NET Launcher Cruise Sunucusuna Özel
(25-01-2019, Saat: 14:34)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-01-2019, Saat: 14:17)1BaBaPro1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.

Problem senden kaynaklı googlede Arşiv biçimi tanımıyor gibi yazıp hatanın çözümüne ulaşabilirsin. Yüklenen dosyada hiç bir sıkıntı yoktur.

saolun sorun googledeymiş.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Cvp: RE: LFSTurkey.NET Launcher Cruise Sunucusuna Özel
(25-01-2019, Saat: 13:56)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-01-2019, Saat: 11:07)ruzgar semih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım

Sunucumuzda program yeni aktif oldu. Artık kullandığınızda bu tür hatalar alıcağınızı sanmıyorum. Bilgilendirme için teşekkürler. İyi oyunlar

Rica ederim.Kolay Gelsin  Smile
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yeni Üye
Launcher aktif edildikten sonra pist bilgileri alınamadı hatası almaya başladım.Videodakilerin hepsini aynı şekilde yapıyorum olmuyor neden kaynaklanıyor olabilir bu?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Peace Of Mind
(25-01-2019, Saat: 21:50)bnym97 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Launcher aktif edildikten sonra pist bilgileri alınamadı hatası almaya başladım.Videodakilerin hepsini aynı şekilde yapıyorum olmuyor neden kaynaklanıyor olabilir bu?

Pist bilgileri alınamadı hatasının launcher ile alakası yok fakat almış olduğunuz hatayı http://www.lfsturkey.net/konu-live-for-s...umler.html buradaki linkteki dosyaları indirip 1-1 uygulayıp çözebilirsiniz.
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren LFSTurkey.NET sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.